logo-mini

Krótka acz szczegółowa recenzja foto ksiązki od firmy Seel Digital

Krótka acz szczegółowa recenzja foto ksiązki od firmy Seel Digital

Zacznijmy tą recenzję od tego co firma Saal oferuje, a więc wszystko co tyczy się foto, czyli odbitki, foto obrazy, foto książki, kartki, plakaty, kalendarze i foto prezenty (kubki, puzzle itp.). Ja osobiście otrzymałem do testowania foto książkę.

Może zacznijmy od początku. Po ściągnięciu dedykowanego oprogramowania które notabene jest bardzo intuicyjne, wybraniu wszystkich danych dotyczących mojej foto książki i wgraniu zdjęć, przeszedłem do podsumowania gdzie musiałem uiścić opłatę pocztową (za przesyłkę) w wysokości 20zł i 5zł ponad to co dostałem na kuponie rabatowym i wpisaniu danych adresowych zostało mi już tylko czekać na przesyłkę.

Może teraz trochę o tym co zamówiłem:
foto książka o wymiarach 28×19, 26 stron, papier fotograficzny matowy, okładka z ekoskóry w kolorze czarnym (za to właśnie dopłaciłem).

Zamówienie swoje wysłałem 15.10.2019 po dwóch dniach, czyli 17.10.2019 otrzymałem maila że przesyłka z moją fotoksiążką została do mnie wysłana. W mailu była notka że przewidywany termin dostawy to 30.10.2019 (strasznie długo jak na przesyłkę z Niemiec do Polski przez firmę kurierską). Paczka dotarła do mnie 23.10.2019 czyli o 7 dni wcześniej niż zakładali to w drukarni. ?

Co do wykonania książki to sprawa ma się następująco, jakość wydruków jest dobra, mat co prawda trochę zabrał koloru, ale to jest zrozumiałe, chcesz kolory nasycone to zamawiaj błysk. Karty książki są klejone (szkoda że nie szyte), ale są wytrzymałe i nie rozklejają się.

Okładka wykonana z twardej tektury, oklejona czymś co ma przypominać skórę. Nie jest to może Hi Top klasa ale swoje zadanie wykonuje, czyli dobrze udaje skórę – wizualnie i w dotyku. Nadruk na okładce wykonany dobrze, nie ściera się ani nie łuszczy. Jakość odwzorowania barw jest na dobrym poziomie.

Jedyne jakie mam uwagi do wykonania całej książki to to że kart ze zdjęciami są drukowane dość grubym papierze  po czym są one klejone co powoduje że strony w książce są bardzo grube, w dotyku przypominają tekturę, a nie papier fotograficzny.

Podsumowując cała książka jest wykonana na 5 z plusem, POLECAM

Adres strony producenta https://www.saaldigital.pl/


Zostaw komentarz